MODNE DZIECIAKI

Koszyk
...jest pustyKategorie
Zwrot towaru
 
Zakupione ubranie nie pasuje ??  :(

 

Nic się nie martw ;)

 

Zawsze możesz zwrócić towar w przeciągu 10 dni (patrz warunki zakupu).
 
 
Sprzedaję na Allegro
Zobacz moje aukcje na Allegro


Zobacz moje oceny     i komentarze na Allegro
super jakość
Koszt dostawy

Ze względu na korzystanie z usług dropshippingowych zamówiony towar dostarczany jest za pośrednictwem Firmy Kurierskiej  "DPD" lub "DHL"

Kupujący jest obciążany kosztami dostawy w kwocie:

do 30 kg -  16,00 zł
od 31 kg do 60 kg - 20,00 zł
Opłata za przesyłkę kurierską (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu).

UWAGA!!!

Jest możliwość ustalenia indywidulanych kosztów dostawy dla towarów dostępnych od ręki jeśli w opisie znajdują się poniższe uwagi:

1) "możliwa wysyłka listem poleconym ekonomicznym"

Kupujący będzie obciążany poniższymi kosztami dostawy

Poczta Polska - list ekonomiczny polecony
w zalezności od gabarytu:
gabaryt A - 6,50 zł + 0,50 zł (koszt pakowania)
gabaryt B - 11,00 zł + 0,50 zł (koszt pakowania)

2) "możliwy odbiór osobisty" - odbiór osobisty po dokonaniu przedpłaty za towar

koszt odbioru -0 zł


UWAGA!


Zgodnie z regulaminem usług poczty polskiej na zaginione lub uszkodzone rzeczy inne niż korespondencja nadawane w formie listów nie można złożyć reklamacji.
W przypadku wyboru przez klienta opcji wysyłki towaru za pośrednictwem Poczty Polskiej Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za jego uszkodzenie lub zagubienie w trakcie transportu


Najbezpieczniejszą opcją dostawy jest wybór przesyłki kurierskiej ponieważ każda przesyłka jest ubezpieczona do kwoty 1000 zł

Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

W przypadku wybrania opcji Firma Kurierska Sklep MODNE DZIECIAKI nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz link do strony z monitorowaniem przesyłki. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu 2 -3 dni roboczych.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.