Polski English Deutsch

MODNE DZIECIAKI

0,00 zł
Zwrot towaru
 
Zakupione ubranie nie pasuje ??  :(

Nic się nie martw ;)

Zawsze możesz zwrócić towar w przeciągu 10 dni (patrz warunki zakupu).
 
 
Sprzedaję na Allegro
Zobacz moje aukcje na Allegro


Zobacz moje oceny     i komentarze na Allegro
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane

Regulamin

 Polityka prywatności

Regulamin sklepu internetowego MODNE DZIECIAKI

Sklep internetowy   MODNE DZIECIAKI, dostępny pod adresem www.modnedzieciaki.net.pl , prowadzony jest przez firmę "MARKUS" Marek Grabowski. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi przy ul. Sacharowa 1 lok.2.  Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 7281215195, Regon: 101331552

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy MODNE DZIECIAKI prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę http://www.modnedzieciaki.net.pl .

2. Produkty oferowane w sklepie MODNE DZIECIAKI są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych  MODNE DZIECIAKI są cenami brutto. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4. Ze względu na różne ustawienia parametrów kolorystyki w monitorach, kolory ubrań i innych towarów  mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych. Klient po otrzymaniu towaru i stwierdzeniu różnicy w kolorystyce może skorzystać i odstąpić od umowy sprzedaży produktu zakupionego w Sklepie bez podawania przyczyny w ciągu 10 (dziesięć) dni kalendarzowych od dnia otrzymania zrealizowanego zamówienia (wydania produktu).

5. Przy każdym produkcie widnieje informacja o przewidywanym czasie jego realizacji (ilość dni roboczych wysyłki towaru), jednakże Sklep zastrzega sobie maksymalny termin realizacji zamówień do 30 dni zgodnie z ustawą z 02.03.2000 r ( Dz. U. Nr 22 poz 271 z późń. zm.) z wyłączeniem produktów na specjalne zamówienie, których termin realizacji jest ustalany każdorazowo indywidualnie.  

5. Na każdy sprzedany towar Sklep wystawia potwierdzenie zakupu.

6. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem  InPost  (paczkomaty) lub Firmy Kurierskiej "DPD".
Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

6. Możliwe są następujące formy płatności:

- Systemem płatności PayU w trakcie składania zamówienia

- Przelewem tradycyjnym - po potwierdzeniu faktycznej realizacji zamówionego towaru w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniążków na koncie naszej firmy przystępujemy do realizacji zamówienia.

-  Gotówką - przy osobistym odbiorze towaru.

7. Klient, który wybrał opcje płatności przelewem jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty przesłanego potwierdzenia  realizacji zamówienia. W przeciwnym wypadku zamówienie zostanie usunięte. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu Sklepu. Przesyłki opłacone przelewem są realizowane po odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym Sklepu online.

8.  Uwaga! W momencie przyjmowania zlecenia Sklep nie gwarantuje jego pełnej realizacji.
W przypadku gdy zamówienie zostanie opłacone z góry w sysytemie płatności PayU a nie wszystkie pozycje zamówienia mogą zostać zrealizowane to wartość niezrealizowanego zamówienia zostanie zwrócona systemem płatności PayU.

9. Wysyłka:
InPost paczkomaty (1-2 dni robocze od dnia nadania) 
Firmą kurierską DPD ( 2 - 3 dni robocze od dnia nadania).

Sklep nie odpowiada za opóźnienia w dostawach wynikających z winy firmy kurierskiej DPD lub InPost.

10. W przypadku braku kontaktu z Klientem lub/i nieotrzymaniem wpłaty za zakupiony towar lub z innych przyczyn Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania po 14 dniach od dnia złożenia zamówienia przez Klienta.

11. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt nieuszkodzony. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru i jego przymierzenia, ale towar nie może być używany, a odsyłany towar musi posiadać  oryginalne metki. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres:

"SKLEP MARKUS" Marek Grabowski
92-525 Łódź ul.Sacharowa 1 lok.2

Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć potwierdzenie dokonania zakupu, pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy (link do wzoru oświadczenia) oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 7 dni roboczych (od daty otrzymania zwrotu) dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania w terminie nie przekraczającym 14 dni od dnia otrzymania zwrotu Sklep dokonuje zwrotu pieniędzy na wskazany przez Klienta rachunek bankowy. 

12. Reklamacje:
a) Klient, nabywający produkt w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 (dwóch) lat od daty wydania mu danego towaru, o ile w terminie dwóch miesięcy od dnia, w którym stwierdził niezgodności dostarczonych produktów z umową, zawiadomi Sklep o stwierdzonej niezgodności.  

b) Sklep w ciągu 14 (czternaście) dni kalendarzowych od dnia wpływu reklamacji ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania.  

c) Warunkiem koniecznym, aby Sklep rozpatrzył reklamację, jest dostarczenie jej przez Klienta reklamowanego produktu lub produktów wraz z dowodem zakupu tego produktu (produktów) od Sklepu i opisem reklamacji. Pismo reklamacyjne powinno zawierać poniższe informacje:
- datę zawarcia umowy kupna-sprzedaży
- wskazanie, czy roszczenie wynika z gwarancji, czy też niezgodności towaru z umową
- cechy zakupionego produktu lub usługi (np. numer katalogowy, nazwa towaru)
- zapłaconą kwotę i metodę płatności,
- dodatkowe dane, np. numer zlecenia albo klienta,
- przyczynę reklamacji,
- inne dane, które są istotne,
- żądanie (np. wymiany towaru, zwrotu pieniędzy).

d) W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta –  Sklep naprawi lub wymieni Klientowi reklamowany produkt na pełnowartościowy lub jeżeli wymiana nie będzie możliwa zwróci całą należność za reklamowany produkt w ciągu 14 (czternaście) dni od daty rozpatrzenia reklamacji. 

e) Klient nabywający produkt w celu związanym z działalnością zawodową lub gospodarczą (Klient nie będący konsumentem) ma prawo złożyć reklamację stosownie do obowiązujących w tej mierze przepisów prawa, przy czym odpowiedzialność Sklepu z tytułu rękojmi za wady fizyczne produktów ogranicza się do kwoty, jaką Klient zapłacił Sklepowi za nabycie danego produktu.

f) w przypadku tapet drukowanych na indywidualne zamównie:
- Kolory, wygląd, kształt oraz jakość nadruków niektórych produktów mogą w nieznacznym stopniu odbiegać od oryginałów. Nie stanowi to podstawy do ewentualnych reklamacji. Zastrzegamy sobie prawo do +/-15% odstępstw w zamówieniu. Kolory wyświetlane na monitorze mogą różnić się od barw rzeczywistych - wynika to ze specyfiki wyświetlania obrazów na monitorze.
- Zleceniobiorca w przypadku uznania reklamacji może obniżyć cenę lub dostarczyć towar wolny od wad.
- Po odsprzedaniu lub odstąpieniu towaru kolejnemu odbiorcy, odpowiedzialność za jakiekolwiek wady jakościowe i ilościowe przenosi się na Klienta.


Gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z ponowna dostawą wymienianego towaru koszt dostawy do klienta ponosi Sklep.

  13. Gwarancja, reklamacja oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty bądź od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. 

14. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Łodzi. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. 

15. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu MODNE DZIECIAKI
nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje z datą otrzymania zrealizowanego zamówienia (wydania produktu przez przewoźników: Poczty Polskiej, firmy kurierskiej, paczkomatu InPost, bądź odbioru osobistego).

16. Zespół serwisu MODNE DZIECIAKI dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie internetowym produktów były zgodne z rzeczywistością. W każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

 

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.